September challenge 2015

September nás privítal krásnym letným počasím. Prázdninové spomienky máme ešte stále v živej pamäti. Využite ich na najnovšiu challenge. Viac už o niekoľko riadkov nižšie.

V predošlej augustovej challengi 2015, sme chceli od Vás aby ste čo najviac zapojili svoju kreativitu, keďže akákoľvek pomôcka okrem rôznych druhov farieb neboli dovolené. Vznikli z toho veľmi zaujímavé výtvory. Ak si chcete detailne pozrieť  všetky, objavíte ich tu:

challen ge

 

Výherca získa od Danielky a jej sashe obchodíku sadu papierov + washi pásku. Najviac nás zaujal výtvor od Katky Jasenovcovej.

SONY DSC

Gratulácia zo scrapper Design Teamu.

A zadanie septembrovej challenge znie ….

bez  01

 “moodboard”

Táto challege bude podľa moodboard-u, treba sa pridržiavať farieb, témy, príp. použiť symboly z obrázkov.  Vy samozrejme nemusíte tvoriť takto štvorčekovo, je to len ukážka, kam by mala vaša tvorba smerovať. Táto kombinácia je romantická, poetická.. nech už to vezmete z akéhokoľvek uhlu pohľadu je to nádhera. A navrhla ju Majka.

PODMIENKA: papierový výtvor, tvoriť v štýle vytvoreného  moodboard-u.

Scrapper.sk má právo, pri nedodržaní niektorej z vyššie uvedených podmienok, odmietnuť prihlasovaný výtvor. Na každom Vašom výtvore, bude formou vodoznaku uverejnené Vaše meno preto pri prihlasovaní posielajte nielen meno, ale aj priezvisko. Na fotku výtvoru umiestnime aj názov challenge, v tomto prípade to bude Jule challenge 2015 www.scrapper.sk.

Fotku jedného výtvoru posielajte na e-mailovú adresu: info@scrapper.sk  do 18:00 dňa 29.septembra 2015. Minimálny rozmer fotky musí byť na šírku 600 pix / fotky nižšej kvality nebudú akceptované.  Na fotke môže byť do peknej koláže vložených viacej detailov výtvoru, avšak musí to tvoriť jeden celok, čiže jednu fotografiu / jeden obrázok. Ak ich pošlete viac, nahodená bude len jedna fotka.

Ako sa bude odmeňovať výherca?

Výhercu vyberieme my, členovia Design Teamu Scrappera, preto očakávame, že sa posnažíte. Výherca bude teraz opäť jeden jediný.

Septembrový sponzor:

logo-stvorec

Čo získa výherca?

ŠABLÓNU / MASKU CHEVRON PATTERN.

Viac o maskách a šablónach sa dočíta TU(klikni).

maska

A taktiež diplom v krásnej farbe, ktorý ladí s našim aktuálnym moodboard-om (plus baner, ktorý si môžete umiestniť na svoj blog, či fcb stránku, alebo kdekoľvek kde uznáte za vhodné).

Každý kto sa prihlási a nevyhrá, získa diplom za účasť. Pri nazbieraní všetkých 12-tich diplomov, za každú súťažnú challenge, dostanete od nás na konci roka zaujímavú odmenu. Tieto diplomy si môžete vytlačiť, či dať si ich na svoj blog atď.

*

Výtvory prihlásené do súťaže nájdete tu :

facebooková stránka 

a

septembrova challenge 2015

*

Inšpirujte sa ako tvorili dievčatá z Design teamu :

od Evky Grešovej rámik s fotkou pre kamarátku

Evka challenge www.scrapper.sk

*

Od Majky Slavkovskej ATC kartičky

Majka challenge www.scrapper.sk

*

Od Ivky Pernišovej pohľadnica

Ivka challenge www.scrapper.sk

*

Od Ľubky Dupejovej papierová taštička s visačkou

Lubka challenge www.scrapper.sk

*

A čo vytvoríte Vy? Tešíme sa na fotky, ktoré nám pošlete.

podpis Ľubka a Andrejko

Comments
One Response to “September challenge 2015”
  1. zuzana píše:

    krasna pohladnicka vyhrala… 🙂

Napíš nám komentár


šesť + 9 =