Oslavujeme vo velkom siedme narodeniny MaterialPreTvorilky

7 krásnych rokov funguje e-shop www.materialpretvorilky.sk. Bez vás by sme tu neboli, za čo Vám z celého srdca ďakujeme. Je zvykom, ale aj veľkou radosť na strane oslávenca urobiť oslavu. Nebude tomu ani teraz inak 🙂 Design team scrappera si pre Vás pripravil kreatívnu párty, ktorou tieto narodeniny oslávime. Tešíte sa? My áno 🙂 Máme pre Vás pripravenú Hľadačku, Hlavolam a Scrap Olympiádu.
Jednu súťaž očakávajte aj na FCB materialpretvorilky približne o 19:00. Sledujte preto Scrapper sk a tiež náš facebook. Tu klikni.

Zmena oproti minulému roku, je že môžete vyhrať v narodeninových súťažiach iba jeden krát, aby sme odmenili čo najväčší počet ľudí 🙂 Dňa 17.3. bude natočené a uverejnené video, kde budú uverejnení všetci víťazi, zo všetkých súťaží ktoré sú uverejnené nižšie.

♥.♥.♥.♥

Nájdi na našom eshope MaterialPreTvorilky zeleného origami žeriava a produkt, v ktorom ho nájdeš, bude možno Tvoj. Keď ho nájdeš, napíš komentár pod tento článok. V popise danej veci (keď rozklikneš produkt, po tom čo ho nájdeš) uvidíš text ktorý do komentára skopíruj, alebo prepíš, presne podľa zadania v produkte. Daný text je úplne hore, nemusíš sa obávať, že by si ho prehliadol. Neuvidíš svoj komentár ihneď po tom čo ho napíšeš, my ho skontrolujeme a správny potvrdíme 2.3. o 21:00. Svoje odpovede píšte do 2.3. do 20:00. Zo všetkých správnych odpovedí vylosujeme 1 víťaza vo videu, ktoré bude uverejnené 17.3. Svoj komentár môžete spojiť do jedného spolu s odpoveďou k súťaži Tipovačka, ktorá je uvedená o maličký kúsok nižšie.

Žeriava objavíte ako úvodný obrázok produktu, čiže nemusíte rozklikávať každý jeden produkt. Je zelený, čiže ho nieje možné prehliadnuť 🙂 Aby si však prišiel na správnu odpoveď musíš ho najprv nájsť, následne rozkliknúť a nájsť súťažný text.

♥.♥.♥.♥

Uhádnite koľko správnych odpovedí príde na vyššie uvedenú hľadačku. Svoj tip pridajte do komentára. Neuvidíš svoj komentár ihneď, my ho skontrolujeme a správny potvrdíme 2.3. o 21:00. Svoje odpovede píšte do 2.3. do 20:00. Zo všetkých správnych odpovedí vylosujeme 1 víťaza vo videu, ktoré bude uverejnené 17.3. Odpoveď napíšte vo formáte: Počet správnych odpovedí (a doplníte číslo). Svoj komentár môžete spojiť do jedného spolu s odpoveďou k súťaži Hľadačka, ktorá je uvedená o kúsok vyššie. Ak sa nenájde nikto, kto by trafil presne, tak vyhrá ten, kto bude najbližšie k správnej odpovedi.

Odmena pre víťaza / papierová sada 15,2×15,2cm Romantic Summer.

♥.♥.♥.♥

Táto tajnička je v scrapperovskom štýle. Zároveň je to však aj hlavolam. Pre správne vylúštenie musíte pátrať v archíve článkov, či medzi challengami. Ak sa dopátrate k riešeniu a na danú tému vytvoríte výtvor, môžete byť medzi 2 odmenenými. Vo výtvore musí byť použitá modrá farba a musí byť v štýle vylúšteného slova. Obaja víťazi budú taktiež vylosovaný vo videu. Čas na poslanie výtvoru máte do 15.3. do 23:00, na email info@scrapper.sk . Odmena pre dvoch víťazov je rovnaká, každý dostane samozrejme vlastnú odmenu 🙂

Odmena pre víťaza / papierová sada + kvetiny + gombíky .

Krížovka, ktorú najprv vylúštite a následne vyriešite.

♥.♥.♥.♥

Olympijské hry modernej doby sú vrcholné medzinárodné športové podujatie a ako letné i zimné sa striedajú každé dva roky. Nadväzujú na tradíciu starogréckych  hier, ktoré sa konali v Olympii na Peloponézskom polostrove.

My sme si pre Vás pripravili prvé scrapslovenské olympijské hry na počesť 7. výročia založenia obchodu MaterialPreTvorilky.sk  a budú trvať 2 týždne.

Ako každá olympiáda, aj tá naša scrap olympiáda má viac súťažných disciplín konajúcich sa v rôzne dni. Pripájame teda ich prehľad.

Šprint, 2.3. o 17:00

Triatlon, 4.3.

Športová streľba, 7.3.

Box. 10.3.

Skok do výšky, 13.3.

A ako každá olympiáda, aj tá naša bude mať víťazov – tých najlepších odmeníme krásnymi výhrami, pri niektorých disciplínach zohrá úlohu i šťastena.

Podmienky:

Vytvorte na jednotlivé disciplíny akýkoľvek papierový výtvor, podľa zadania. Podmienkou je, aby bol výtvor vyrobený k tejto príležitosti a nebol ešte nikde publikovaný. Presné zadanie aj s časovým horizontom sa dozviete v deň vyhlásenia danej disciplíny.

♥.♥.♥.♥

Darčeky od MateriálPreTvorilky

Poštovné zadarmo pri nákupe nad 12€ do konca tohto týždňa / objednávky s úhradou vopred a odoslanie poštou. Platí do 4.3.2018, 23:59.

Vyberte si vlastný darček k nákupu, v akejkoľvek hodnote. Vyberte si ten, ktorý sa vám páči najviac. Je potrebné ho vložiť do nákupného košíka ku svojej objednávke. Pripravili sme pre vás desiatky darčekov! Darčeky nájdete TU klikni. Darček ku svojej objednávke si môžete vybrať 1x za týždeň. Platí do vypredania darčekov. Medzi darčekmi nájdete aj hodnotnejšie veci, ako šablóny, preto neváhajte a svoju objednávku urobte čo najskôr 🙂

A aby sme vás namotivovali aj na súťaž na našej Fcb stránke Tu klikni, tak o 19:00 budete hrať o túto výhru v celkovej hodnote 30€. Je to taška plná kreatívnych vecí na tvorenie.

Veríme, že sa Vám páči čo sme pre Vás pripravili. Celý Design team scrappera si dal záležať, aby táto tvorivá oslava stála za to.

Do tvorenia milí kreatívci a milovníci papiera 🙂

Comments
15 komentárov to “Oslavujeme vo velkom siedme narodeniny MaterialPreTvorilky”
 1. Erika Bančanská píše:

  Narodeninová hľadačka: Kto tvorí nehnevá
  Tipovačka: Počet správnych odpovedí: 23

 2. Mária Vallová píše:

  „Kto tvorí nehnevá“

  Počet správnych odpovedí 17

 3. Veronika píše:

  Kto tvorí nehnevá uhadne 78 ľudí

 4. Kaťa píše:

  tipovačka – 13 spravnych odpovedi

 5. Deniska píše:

  „Kto tvorí nehnevá“. A tipujem cca 25 spravnych odpovedi. Krasne narodeninky 🙂

 6. Darina píše:

  „Kto tvorí nehnevá“ súťaže sa zúčastní 26 súťažiacich

 7. Viera Gáborová píše:

  „Kto tvorí nehnevá“
  Počet správnych odpovedí: 21

 8. Zuzana píše:

  Uloha so zelenym zeriavom 🙂
  Narodeninova hladacka:
  „Kto tvorí nehnevá“

  Tipovacka:
  Počet správnych odpovedí bude 11 🙂

  Zuzana

 9. Blanka píše:

  „Kto tvorí nehnevá“
  Počet správnych odpovedí 23

 10. Katarína Hudakova píše:

  Ahoj Scrapper,
  Narodeninová hľadačka zeleny žeriav : „Kto tvorí nehnevá“,
  tipovačka : 63
  Všetko najlepšie k narodeninám, veľa tvorivých a kreatívnych chvíľ želám.
  KH

 11. Lenka Pravdova píše:

  „Kto tvorí nehnevá“
  Počet správnych odpovedí : 38

 12. Miška píše:

  Kto tvorí nehnevá 🙂 Počet správnych odpovedí tipujem na 18:-D <3

 13. Katarína píše:

  Blahoželám k siedmim narodeninám! A do ďalších rokov ešte viac spokojných scrapperiek a scrapperov! 😉
  „Kto tvorí nehnevá“
  Počet správnych odpovedí 11.

 14. Veronika píše:

  odpoveď zo žeriava je „Kto tvorí nehnevá“
  a tipujem 10 správnych odpovedi

 15. Nada H. píše:

  Dobry den damyLubi – hladacka zeriava je vyrezavacka: „Kto tvorí nehnevá“.
  Tipovacka : 18 ludi spravne odpovie.

Napíš nám komentár


päť − = 1