Origami inspiracie, vytvorte origami a my vas odmenime.

Na origami žeriavovi milujem jeho jednoduchosť, eleganciu, že je z papiera a že ho zvládne vyrobiť takmer každý. Jednoduchý obrázkový návod ako si ho vytvoriť.

Zdroj TU klikni.

Alebo video návod.

****
Vytvoriť z neho následne môžeme rôzne druhy dekorácií, šperkov… Inšpirujte sa rôznymi výtvormi TU klikni.

Zdroj foto s návodom TU klikni.

Zdroj foto TU klikni.

Zdroj foto TU klikni.

Zdroj foto TU klikni.

***

Je súčasťou aj nášho obchodu, máme ho v logu, či priamo v obchode.

Dusha foto, fcb TU klikni.

Rada ich komponujem aj do fotiek, napríklad slúžili ako pozadie v razítku, ktoré nájdete len u nás 🙂 Pre viac info klikni na fotku. Ja sama ich mám na šperkoch a na iných rôznych veciach.

****

Tvorivá výzva pre Vás 🙂 Budúci týždeň začíname pripravovať pre vás zónu na tvorenie, aby sme sa mali kde stretávať, jesť koláčiky, kecať o radostiach a starostiach, vymieňať si tvorivý materiál, alebo len donesiete čo už viacej pri tvorení nevyužijete a iné tvorilky môžu s daným materiálom u nás tvoriť. Či už v rámci tvorivých nedelí, alebo keď sa zastavíte počas týždňa vybrať si niečo nové tvorivé. Na zveľadenie potrebujeme origami žeriavov. Pretože ich nieje nikdy dosť 🙂 Doneste nám ich do obchodu, či pošlite do obchodu a dostanete od nás 20% zľavu na skladové nezľavnené veci na tvorenie. Platí do odvolania 🙂 Posielajte čím skôr, aby sme vedeli z daných žeriavov vytvoriť niečo zaujímavé a pekné. Čo to bude záleží od počtu žeriavov, ktoré nám donesiete či pošlete. Môžu byť z jednofarebného papiera, ale aj vzorovaného. Počet kusov nieje obmedzený, čím viac ich donesiete, tým lepšie 🙂 Zapojte svoje deti, mamy, staré mamy, ujov, strýkov, školské kluby… Ak sa chcete zapojiť do tejto výzvy budeme radi, ak napíšete komentár pod tento článok, či mne na fcb, alebo na email materialpretvorilky@gmail.com. Ak zásielku budete chcieť poslať poštou tak vám pošlem adresu kde zásielku poslať.

Verím, že spoločne vytvoríme miesto kde sa bude spoločne radi stretávať 🙂

Napíš nám komentár


× 5 = tridsať päť