October challenge 2015

V októbri sme si pre Vás pripravili opäť zaujímavú súťažnú challenge. Niečo netradičné a zaujímavé. Bingo. Teraz predpokladám rozmýšľate, že čo sme to pre Vás vymysleli 🙂 Bol to Ivkin nápad a je veru podarený 🙂 Viac sa dozviete už o pár riadkov nižšie. A aby som nezabudla, ešte stále sa môžete prihlásiť do výmeny ATC kartičiek na tému ATC – GRANDE AMORE , ktoré organizuje scrapper. Viac sa dočítate TU(klikni).

Viete aké je náročne rozhodnúť a vybrať z toľkých úžasných výtvorov z každej aktuálnej súťažnej challenge? V septembrovej challengi sa tvorilo podľa romantického moodboard-u. Dovoľte mi ho pripomenúť si. Ak ste náhodou túto challenge nestihli, vytvorte si len tak pre seba niečo v štýle Magical Moment.

bez  01

Všetky súťažné výtvory nájdete tu:

septembrova challenge 2015

Výherca získa od Ľubky z jej e-shopu MaterialPreTvorilky masku zo vzorom Chevron patern. Najviac hlasov od členiek design teamu scrapper.sk získal výtvor od Soni Drdlíkovej.

bez 02

Gratulácia zo scrapper Design Teamu.

A zadanie októbrovej challenge znie….

“BINGO”

bez 02

O čo ide? V každom štvorčeku sa nachádza jeden druh materiálu. Je to veľmi podobné ako pri klasickom Binge. Ak si chcete zakričať Bingoooooo, musíte mať vyškrtaný riadok, stĺpec, alebo diagonálu. V našom bingu to musia byť tri políčka. Čiže ak chcete tvoriť napríklad podľa prvého riadku použijete čipku, washi pásku a 4 rôzne papiere. Ak diagonálu z ľavého horného rohu do pravého horného rohu tak čipku, šípku a gombík. Dúfam, že sa chápeme 🙂 Ak nie, tak píšte sem dolu do komentára, alebo do našej fcb skupiny, TU(klikni).

Podmienka pre October challenge.

Tvoriť v štýle Bingo. Vybrať si riadok, stĺpec, alebo diagonálu. Následne vytvoriť z daných materiálov akýkoľvek papierový výtvor.

Scrapper.sk má právo, pri nedodržaní niektorej z vyššie uvedených podmienok, odmietnuť prihlasovaný výtvor. Na každom Vašom výtvore, bude formou vodoznaku uverejnené Vaše meno preto pri prihlasovaní posielajte nielen meno, ale aj priezvisko. Na fotku výtvoru umiestnime aj názov challenge, v tomto prípade to bude October challenge 2015 www.scrapper.sk.

Fotku jedného výtvoru posielajte na e-mailovú adresu: info@scrapper.sk  do 18:00 dňa 29.októbra 2015. Minimálny rozmer fotky musí byť na šírku 680 pix / fotky nižšej kvality nebudú akceptované.  Na fotke môže byť do peknej koláže vložených viacej detailov výtvoru, avšak musí to tvoriť jeden celok, čiže jednu fotografiu / jeden obrázok. Ak ich pošlete viac, nahodená bude len jedna fotka.

Ako sa bude odmeňovať výherca?

Výhercu vyberieme my, členovia Design Teamu Scrappera, preto očakávame, že sa posnažíte. Výherca bude iba jeden.

Októbrový sponzor:

logo - stvorec

Čo získa výherca?

Gumenné razítko Art Deco Baltimore.

bez 03

A taktiež diplom v krásnej farbe, ktorý ladí s našim aktuálnym Bingom plus baner, ktorý si môžete umiestniť na svoj blog, či fcb stránku, alebo kdekoľvek kde uznáte za vhodné.

Každý kto sa prihlási a nevyhrá, získa diplom za účasť. Pri nazbieraní všetkých 12-tich diplomov, za každú súťažnú challenge, dostanete od nás na konci roka zaujímavú odmenu. Tieto diplomy si môžete vytlačiť, či dať si ich na svoj blog atď.

*

Výtvory prihlásené do súťaže nájdete tu :

facebooková stránka 

a

challen ge

*

Inšpirujte sa ako tvorili dievčatá z Design teamu :

Od Majky Slavkovskej recyklácia, stredný stĺpec  washi páska – šípka – trblietky a aj diagonál čipka- šípka – gombík.

Majka challenge www.scrapper.sk

a visačky,  stredný stĺpec washi páska – šípky – niečo trblietavé.

Majka challenge www.scrapper.sk 02

*

Od Ivky Pernišovej pohľadnica, stĺpec čipky – chipboard – kruh.

Ivka challenge www.scrapper.sk

*

od Evky Grešovej kartička na ďalšiu tvorbu prvý riadok čipka – washi páska – 4 rôzne papiere.

Evka challenge www.scrapper.sk

Evka sa roztvorila a v podobnom štýle mimo témy vytvorila pre inšpiráciu ešte:

Evka challenge www.scrapper.sk 02

*

od Moniky, stredný stĺpec  washi páska – šípka – trblietky.

Monika challenge www.scrapper.sk

*

Od Ľubky Dupejovej scrap obraz do poličky, spodný stĺpec kruh – niečo trblietavé – gombík.

Lubka challenge www.scrapper.sk

*

Kto si chce s nami zakričať bingo 😉  ? Tešíme sa na fotky, ktoré nám pošlete.

podpis Ľubka a Andrejko

Comments
One Response to “October challenge 2015”
  1. zuzana píše:

    jeeej super tema… tesim sa 🙂 a Soničke gratulujem …

Napíš nám komentár


9 − šesť =