MOJA OBLUBENA KNIHA

Ktorá je vaša obľúbená kniha? Ja knihy milujem. Nakoľko ich nemám kde moc uskladňovať, našla som si riešenie a chodím do knižnice. Ale za to, tie ktoré sú môjmu srdcu najbližšie, mám doma.

Pri tvorbe týchto kartičiek som rozmýšľala, ktorej knihe dám prednosť…veľmi ťažké rozhodnutie.. Pretože knihy o mladom čarodejníkovi menom Harry Potter som kedysi dávno zlúskla jedným dychom. Film o Harrym som videla asi 100x, ale pozriem si ho aj po 101x :).
Ďalšou obľúbenou postavičkou je Hercule Poirot. Detektív, ktorého šedé bunky mozgové vždy idú naplno.

Napokon som sa rozhodla pre všeobecné stvárnenie kartičiek. A preto aj vy môžete použiť nielen konkrétnu postavičku alebo autora, ale aj knihy ako také… fantázii sa medze nekladú.

Témou marcovej ATC výmeny je: Moja obľúbená kniha (My favorite book).

Náš mood-board a ukážky DT Vám budú nápomocné pri zostavení vlastnej interpretácie.

Ukážky vytvorených projektov od členiek Design Teamu scrapper.sk:

Zuzka Cedulová, teda odo mňa

Som veľmi potešená, že hosťovanie tentokrát na našom blogu prijala Elżbieta. Ela je tvorivá duša z Poľska. Jej tvorba je veľmi krásna, má svoj štýl a preto som veľmi rada, že vám ju môžem predstaviť.

Elu môžete nájsť na: e-lovenalogi.blogspot

Ela nám o sebe napísala:

Nazywam się Elżbieta Pasierb – e-love. Na co dzień jestem instruktorem w Domu Kultury. Pracuję z dziećmi i osobami dorosłymi. Wymyślam i przygotowuję różnego rodzaju imprezy kulturalne – praca jest moją pasją. Swoja przygodę z rękodziełem artystycznym zaczynałam projektując i tworząc biżuterię, później decoupage. Kilka lat temu zafascynował mnie scrapbooking. Swoje pierwsze ATC zrobiłam na wyzwanie w ArtGrupie ATC (http://artgrupaatc.blogspot.com/)ok. 2 lata temu. Z wielką przyjemnością obserwuję prace utalentowanych osób zajmujących się tą uroczą formą twórczości. Dziękuję za zaproszenie – jest mi ogromnie miło, że mogę Wam przedstawić moją pracę.

My name is Elżbieta Pasierb, and I am known as e-love. My regular employment is at the Culture Club where I work as an arts instructor. I work both with children and adults. I plan and prepare all kinds of cultural events. My work is my passion. My adventure with artistic handicraft started with designing and producing jewellery, and then decoupage. A few years ago I became fascinated with scrapbooking. I made my first ATC about two years ago at the challenge in ArtGroup (http://artgrupaatc.blogspot.com/ ). It is my great pleasure to observe the work of talented people dealing with this lovely form of art. Thank you for inviting me – I am extremely happy to be able to present my work to you.

A tu sú jej neuveriteľne krásne kartičky:

Ak ste sa teda rozhodli, že sa do tejto výmeny zapojíte, napíšte prosím komentár k tomuto článku. Je nutné uviesť aj počet výmien (1x, 2x, 3x) – to záleží od Vášho záujmu a od toho, koľko kartičiek v tejto sérii zhotovíte. Nepíšte do celkového počtu aj kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba. Čiže ak chcete vytvoriť 2 kartičky a z toho počtu si jednu chcete ponechať, tak napíšte prosím ”mením 1x”. Na základe Vašich komentárov budú vytvorené výmenné páry. Tie sa navzájom oslovia e-mailom, príp. cez FB konto a vymenia si adresy kvôli následnému zaslaniu ATC. ATC výmena je dobrovoľná záležitosť, no ak ste sa rozhodli zúčastniť, vzájomne sa prosím rešpektujte, informujte sa o zaslaní a pristupujte k výmene seriózne. Mailovú adresu napíšte priamo do komentára. Do výmeny sa prihlasujte teda komentárom do 15.03.2018. Fotografie Vašich ATC zasielajte na e-mailovú adresu info@scrapper.sk najneskôr do 31.03.2018, k samostatnému článku budú Vaše práce vkladané priebežne spolu s výmennými pármi. Hlasovaním budú zvolení  výhercovia tejto témy. Ak nepošlete fotku včas, nebudete zaradený do hlasovania o top ATC.

Vo výmene uvítame všetkých nadšencov ATC, z každého kúta sveta. V prípade akýchkoľvek otázok a taktiež prípadných nezrovnalostiach pri samotnej výmene nás neváhajte kontaktovať.

DODATOK K ČLÁNKU – VÝMENNÉ PÁRY

Maťa – Monika
Jarmila Stašáková – Monika
Katarína – Monika
Jarmila Stašáková – Maťa
Katarína – Maťa
Katarína – Jarmila Stašáková
Ivuš – Deniska Balážová
LubicaMedvedica – Deniska Balážová
Ela – Deniska Balážová
LubicaMedvedica – Ivuš
Ľubica Michalikova – Viera Gáborová
Katarína Hadvižďáková – Ľubica Michalikova
Viera Gáborová – Katarína Hadvižďáková
Zuzana C – Ela

*** *** ***

Comments
12 komentárov to “MOJA OBLUBENA KNIHA”
 1. Ivúš píše:

  Hlásím se a měním 2x 🙂 Ivanazofkova.zavinac.seznam.cz

 2. Monika píše:

  hlásim sa s 3 kartičkami na výmenu
  monika zavinac creamia.sk

 3. Maťa píše:

  Ahoj, hlásim sa k výmene, mením tri (Martina.Kubalosova zavinac gmail.com)

 4. LubicaMedvedica píše:

  Ahojte, pripajam sa do vymeny 2x ( l.seveckova zavinac gmail.com )

 5. Ela píše:

  Ahojte 🙂 menim 2x (elzbieta.grajewska.pasierb zavinac gmail.com)

 6. Ľuba píše:

  Mením 2x….michalikovalubica zavinac gmail.com

 7. Hezké téma, hlásím se 3x, xjarmilas zavinac seznam.cz

 8. Mením 2x 🙂 Hadvizdakova zavináč gmail.com

 9. Viera Gáborová píše:

  Krásna téma….mením 2x…/vieragabor zavinac atlas.sk/

 10. Zuzana píše:

  mením 2x (zuzka.cedulova zavinac gmail.com)

 11. Katarína píše:

  Ahojte, tak na túto tému sa nesmierne teším 🙂 Mením 3x. (k.behunova zavinac gmail.com)

 12. Deniska píše:

  Menim 3x 🙂 (denisa.bielikova18 zavinac gmail.com)

Napíš nám komentár


jeden + 8 =