May challenge 2015

Najprv vám chceme oznámiť radostnú novinu. Dievčatká, ktoré boli u nás ako dočasná posila v Design Teame, sa stali ich súčasťou. Vitajte Ivka a Evka 🙂 Tešíme sa, že Vás môžeme privítať medzi seba a na inšpiratívne články, ktoré pripravíte. Od dnes budú pod ich článkami umiestnené tieto bannery :

podpis Evka podpis Ivka

Májová súťažná, tvorivá challenge bude trochu iná ako doterajšie Aj keď sa máj nesie v znamení lásky, u nás to bude o niečom inom. A keďže sa zapája čoraz viac ľudí s úžasnými výtvormi, rozhodli sme sa tentoraz odmeniť hneď DVOCH výhercov.

V aprílovej challengi sa tvorilo podľa týchto troch podmienok. Na krabičke musela byť použitá ŽLTÁ farba a VTÁČIK. Prihlásené výtvory nájdete tu hľa:

apríl

Poprosím bubny… a výhercom sa stááááva:

5. Miška Harčárová

april challenge 2015 scrapper.sk Miška Harčárová

Gratulácia!

Zadanie májovej challenge ….

Tak ako vždy to musí byť papierový projekt, podmienkou je použitie minimálne TROCH vecí z nižšie uvedených  šiestich. Môžete to však zobrať ako výzvu a použiť všetky vymenované:

 1.bakers twine

2.motýlik

3.perličky alebo samolepiace kamienky

4.washi páska

5.pečiatka s prírodným motívom

6.modrá farba

Scrapper.sk má právo pri nedodržaní niektorej z vyššie uvedených podmienok, odmietnuť prihlasovaný výtvor. Na každom Vašom výtvore, bude formou vodoznaku uverejnené Vaše meno, preto pri prihlasovaní posielajte nielen meno, ale aj priezvisko. Na fotku výtvoru umiestnime aj názov challenge, v tomto prípade to bude May challenge 2015 www.scrapper.sk.

Fotku jedného výtvoru posielajte na e-mailovú adresu: info@scrapper.sk  / do 18:00 dňa 29.mája 2015. Minimálny rozmer fotky musí byť na šírku 600 pix / fotky nižšej kvality nebudú akceptované.  Na fotke môže byť do peknej koláže vložených viacej detailov výtvoru, avšak musí to tvoriť jeden celok, čiže jednu fotografiu / jeden obrázok. Ak ich pošlete viac, nahodená bude len jedna fotka.

Ako sa bude odmeňovať výherca?

Výhercu vyberieme my, členovia Design Teamu Scrappera, preto sa snažte najviac ako viete! Teraz máme však pre vás prekvapenie a výhercovia budú hneď dvaja.

Májový sponzor:

1. Sponzor je Majka / MakaArt, členka nášho Design Teamu a jej sashe obchodík, venovala kreatívnu sadu, spolu s pečiatkami abecedy.

bez  01

*

2. sponzor je e-shop Ľubky a Andrejka MaterialPreTvorilky

logo na sirku

Výherca získa túto kreatívnu papierovú sadu: 3D výrezy a papiere A4 Bellisima – Šaty

bez  01

A taktiež diplom v krásnej modrej farbe (plus baner, ktorý si môžete umiestniť na svoj blog, či fcb stránku, alebo kdekoľvek kde uznáte za vhodné).

Každý kto sa prihlási a nevyhrá, získa diplom za účasť. Pri nazbieraní všetkých 12-tich diplomov, za každú súťažnú challenge, dostanete od nás na konci roka zaujímavú odmenu. Tieto diplomy si môžete vytlačiť, či dať si ich na svoj blog atď.

*

Výtvory prihlásené do súťaže nájdete tu :

facebooková stránka 

a

maj challenge 2015

*

Dievčatá a jeden pohľadný muž z Design teamu vytvorili podľa najnovšieho zadania výtvory takto / zvyšné výtvory budú ešte doplnené:

Od Ivky. Použila twine, washi (tie bodkované papiere) a modrú farbu.

ivka

*

Od Evky. Použila motýľa, samolepiace kamienky, modrú farbu, washi pásku.

Evka Gresova may challenge 2015

*

Od Danielky. Použila motýľa, samolepiace kamienky, modrú farbu.

od danielky v

*

Od Kristínky. Splnené takmer všetky podmienky.

bez 03

*

Od Andrejka a Ľubky. Motýlik, samolepiace kamienky, pečiatka s prírodným motívom, modrá farba. Baker twine bola použitá ako dekorácia pri fotení 🙂

00

*

Od Moniky. Použila takmer všetko, okrem pečiatky s prírodným motívom.

od Moniky

*

Od Majky. Na tvorbu použila všetko na svoje mixed media visačky.

majka

Tešíme sa na vaše najnovšie papierové projekty!

podpis Ľubka a Andrejko

Comments
One Response to “May challenge 2015”
  1. Jarka píše:

    nádherné inšpirácie…. už sa teším na tvorenie 🙂

Napíš nám komentár


9 + šesť =