March challenge 2016

Ako sme včera sľúbili, dnes bude nová challenge. Budete tvoriť s konkrétnou vec za polovičnú cenu, môcť vyhrať poukážku a opäť prezentovať svoj blog a spolupodieľať sa na scrapperovi. Toľko v skratke, poďme si to rozobrať do detailov.

Celý Design team scrappera mal z februárových prihlásených tvorivých projektov hlavu v smútku. Prečo? Pretože každý jeden projekt si zaslúžil vyhrať. Ako máme vyberať víťazné projekty, keď každý jeden bol úžasný?! Preto miesto 3 víťazov vzišli 4 víťazné projekty. Nebol to zámer, ale remíza 🙂 Víťazky, budú mať možnosť napísať počas marca články pre scrapper.sk a tak spropagovať seba a svoj blog. Prihlásené februárové projekty, na zadanie dve pohľadnice, jedna séria, jeden štýl, no jedna pre dámu a druhá pre pána, objavíte tu:

february 2016 kopie

Víťazkami februárovej challenge sa stávajú…

… ešte Vás ponapínam…

Adéla Vlasáková, Katka Jasenovcová, Maťa Kubalošová a Lucka Naniašová.

bez 02

Gratulácia od všetkých členov zo scrapper Design Teamu.

A zadanie march challenge 2016 znie….

Tvoríme s konkrétnou vecou.

bez 01

Podmienka pre March challenge 2016.

Vytvoriť akýkoľvek papierový projekt za použitia Papiera ScrapBerry’s, Photo Archive – Memories. Papier kúpite TU(klikni) na e-shope www.materialpretvorilky.sk za polovičnú challengovskú cenu. Papier musí byť zakúpený na tomto e-shope.

Scrapper.sk má právo, pri nedodržaní niektorej z vyššie uvedených podmienok, odmietnuť prihlasovaný výtvor. Na každom Vašom výtvore, bude formou vodoznaku uverejnené Vaše meno preto pri prihlasovaní posielajte nielen meno, ale aj priezvisko. Na fotku výtvoru umiestnime aj názov challenge, v tomto prípade to bude March challenge 2016 www.scrapper.sk.

Fotku jedného výtvoru posielajte na e-mailovú adresu: info@scrapper.sk  do 18:00 dňa 28.marca 2016. Minimálny rozmer fotky musí byť na šírku 680 pix / fotky nižšej kvality nebudú akceptované.  Na fotke môže byť do peknej koláže vložených viacej detailov výtvoru, avšak musí to tvoriť jeden celok, čiže jednu fotografiu / jeden obrázok. Ak ich pošlete viac, nahodená bude len jedna fotka.

Ako sa bude vyberať a odmeňovať výhercovia?

Výhercovia budú traja. Všetkých troch výhercov vyberieme my, členovia Design Teamu Scrappera, preto očakávame, že sa posnažíte, tak ako vždy.

Každý z víťazov získava 8€ poukážku na nákup (poštovné nieje zarátané v cene) na www.materialpretvorilky.sk

logo - stvorec

Každý z výhercov dostane banner. Tento banner si môžete uverejniť na blog a prelinkovať ho s challengou kde budete uverejnený ako výherca.

Každý výherca bude mať možnosť v nadchádzajúcom mesiaci uverejniť článok, ktorý napíše pre scrapper.sk a tým spropagovať seba a svoju tvorbu. Tento článok môže byť fotonávod. Môžete taktiež nahrať tvorivé video na youtube a my vám ho na scrapper.sk spropagujeme. Môžete taktiež urobiť tvorivú reportáž. atď. Jednoducho sa to musí týkať scrapbookingového tvorivého sveta. V spodnej časti článku bude umiestnený malý banner, na ktorom bude umiestnená vaša fotka, spolu s vašim menom. V prípade, že nebudete chcieť uverejniť svoju fotku na bannery môže byť na ňom umiestnené, len vaše umelecké meno. Na bannery môže byť, ak si to budete želať umiestnený aj názov vášho blogu. Podmienka je, že blog nesmie slúžiť na predaj kreatívneho materiálu, či mať súvis s eshopom, ktorý predáva takýto materiál. Na blogu môžete mať uverejnenú svoju tvorbu a prezentovať tak svoje diela. Článok nám pred uverejnením pošlete na schválenie. Článok neuverejníme iba ak sa článok nebude týkať scrapbookingové sveta alebo by článok porušoval etické zásady. Samozrejme, že nemusíte vlastniť blog, článok Vám taktiež radi uverejníme, v tomto prípade, váš banner pod článkom nebude nikde prelinkovaný. V prípade nejasností nás kontaktujte na náš email  info@scrapper.sk.

*

Výtvory prihlásené do súťaže nájdete tu :

facebooková stránka 

a

march 2016 kopie

*

A takto si poradili so zadanou aktuálnou témou členky Design teamu scrapper.sk

Hosťujúca členka Design teamu scrappera Jarka Fečková

Jarka Feckova, challenge, scrapper.sk

*

Evka Grešová

Evka challenge www.scrapper.sk

*

Ivka Pernišová

Ivka challenge www.scrapper.sk

*

Majka Slavkovská

Majka challenge www.scrapper.sk 02

*

Michaela Harčárová

Michaela

*

Miška Svatošová

2

Tešíme sa, aké nové výtvory vzniknú spod šikovných rúk počas marca.

20

Comments
One Response to “March challenge 2016”
  1. Nada H píše:

    gratulujem vitazkam, krasne prace 🙂 a nove vytvory su tiez nadherne 😀

Napíš nám komentár


štyri × = 36