Obalkovy minialbum

Dnes len kratučký úvod / Kristínkine fotky a návod hovoria za seba. Nechajte sa inšpirovať letným tvorením 🙂

Ahojte!

Dnes som si pre Vás pripravila menší fotonávod na výrobu mini-albumu zo štvorcových obálok. Je nenáročný a perfektne sa tam zakladajú fotky a kartičky s popiskami.  Je skvelý za zakladanie fotiek z dovolenky, výletov, sviatkov a iných príležitostí. Nepotrebujete k nemu veľa fotografií – môžete si tak urobiť pamiatku aj na drobné zážitky s pár fotkami. Ja som ho vytvorila ako pamiatku na zopár dňové prázdniny u kamarátky.

Potrebujeme:

  • Obálky 13,5 cm x 13,5 cm
  • Ozdoby, nálepky, šnúrky
  • Fotografie
  • Kartičky s popiskami (vlastnoručne urobené alebo kúpené ako Project Life)
  • Samolepiace písmenká

Vezmete si 4 obálky, viac neodporúčam, lebo sa album potom ťažko poskladá, ale môžete skúsiť. Otváraciu a zároveň lepiacu stranu obálky nalepíte k druhej obálke. A takto postupujete ďalej, aby k sebe boli všetky obálky takýmto spôsobom prilepené. Ja som ich aj zošila – pre efekt a aj aby dokopy lepšie držali.

Postup (1)

Postup (2)

Postup (3)

Postup (4)

Postup (5)

Postup (6)

Základ mini-albumu je hotový a už len ozdobujete. Využite, čo sa Vám páči – šnúrky, vlajočky, papierové a kartónové nálepky, kvietky, farebné kamienky, papierové vrecká, rozetky, washi pásky a podobne. Do papierových vreciek si môžete dať ďalšie fotografie alebo kartičky s popiskami. Ja som využila aj dátumovku od Amy Tangerine, aby som nezabudla na presný dátum. Nalepovacími písmenkami som vytvorila hlavný nápis Leto 2014 a zvyšné nápisy som si sama vlastnoručne napísala.

Postup (7)

Album1

Album2

Album3

Album5

Album6

Album8

Album9

Album10

Album11

Album12

Album13

Album14

Album15

Album16

Album17

Album18

Album19

 

Tento mini-album je pekná pamiatka pre Vás alebo ho môžete darovať blízkej osôbke, aby ste nezabudli na Vaše spoločné chvíle, ktoré ste spolu zažili  😉

Príjemné tvorenie praje Kristínka

Comments
One Response to “Obalkovy minialbum”
  1. Janka píše:

    Krásny a inšpiratívny album! Spomienky sú dobre schované 🙂

Napíš nám komentár


+ štyri = 7