Ked sa nedari

Keď sa nedarí..

Poznáte to určite všetci – chcete niečo urobiť a jednoducho sa nedarí, nič nevychádza tak ako by ste chceli. Stalo sa mi to nedávno, chcela som urobiť layout. Fotku som mala vybratú, papiere tiež, tak som sa pustila do farbenia podkladu. A dopadlo to, úprimne povedané, hrozne.

 

1

 

Najskôr som chcela papier vyhodiť, ale keď som to ako-tak predýchala, rozhodla som sa zafarbiť celý papier. Ako správny škrečok mám síce papierov dosť, ale prečo nejaký len tak vyhodiť, že? Tak som opäť vzala spreje a dofarbila som celý papier.

 

2

 

Páčili sa mi farby, to ako sa prelínali, ale aj tak mi iba tak pár dní ležal v krabici. Ale pomaly sa mi začala rysovať predstava, čo s ním urobím. Vzala som ceruzku a nožničky, nakreslila pár motívov a povystrihovala som ich. Boli krásne farebné, také, aké sa nedajú zohnať nikde. Vytvorila som s nimi niekoľko minipohľadníc a jeden jednoduchý layout.

 

3

4

5

6

7

 

Takže nie každý nepodarok je nakoniec vhodný iba do koša. Niekedy stačí na chvíľu to nechať tak, a zjaví sa nápad, ktorý na začiatku nepodarené dielo premení na dielo podarené 😉

 

Prajem krásny deň,

Daniela

podpis Danielka

Napíš nám komentár


4 × = dvadsať osem