June challenge 2015

Kvôli sťahovaniu sa do nových priestorov sa nám vyhlásenie novej júnovej challenge trošku oddialilo, avšak má to i svoje výhody, ktoré sa dozviete už čoskoro.

V májovej challengi sme to trošku sťažili. Bolo zadaných 6 podmienok, s ktorými ste si však výborne poradili. Výtvory z májovej challenge objavíte tu:

maj challenge 2015

A výhercami sa stávajú…..

14.  Peťa Sztruhárová

001

a

4.  Miška Harčárová

001

Gratulácia!

Zadanie júnovej challenge ….

Tag/visačka s letnou tématikou + cestovanie.

Je teda potrebné použiť symbol spojený s cestou (napr. lietadlo, cestovný  lístok, Paríž, Londýn, kompas…), alebo  jednoducho letný – proste ako svieži, voňavý a teplý letný deň… Môžete si vybrať, ktorou cestou sa vyberiete.

Scrapper.sk má právo, pri nedodržaní niektorej z vyššie uvedených podmienok, odmietnuť prihlasovaný výtvor. Na každom Vašom výtvore, bude formou vodoznaku uverejnené Vaše meno preto pri prihlasovaní posielajte nielen meno, ale aj priezvisko. Na fotku výtvoru umiestnime aj názov challenge, v tomto prípade to bude June challenge 2015 www.scrapper.sk.

Fotku jedného výtvoru posielajte na e-mailovú adresu: info@scrapper.sk  do 18:00 dňa 29.júna 2015. Minimálny rozmer fotky musí byť na šírku 600 pix / fotky nižšej kvality nebudú akceptované.  Na fotke môže byť do peknej koláže vložených viacej detailov výtvoru, avšak musí to tvoriť jeden celok, čiže jednu fotografiu / jeden obrázok. Ak ich pošlete viac, nahodená bude len jedna fotka.

Ako sa bude odmeňovať výherca?

Výhercu vyberieme my, členovia Design Teamu Scrappera, preto očakávame, že sa posnažíte. Výherca bude teraz opäť jeden jediný.

Júnový sponzor:

logo na sirku

Výherca získava tieto dva kúsky na tvorenie. Živicové svorky  Fun Fair + Drevené výrezy Fun Fair.

bez  01

A taktiež diplom v krásnej žltej farbe (plus baner, ktorý si môžete umiestniť na svoj blog, či fcb stránku, alebo kdekoľvek kde uznáte za vhodné).

Každý kto sa prihlási a nevyhrá, získa diplom za účasť. Pri nazbieraní všetkých 12-tich diplomov, za každú súťažnú challenge, dostanete od nás na konci roka zaujímavú odmenu. Tieto diplomy si môžete vytlačiť, či dať si ich na svoj blog atď.

*

Výtvory prihlásené do súťaže nájdete tu :

facebooková stránka 

a

challen ge

*

Dievčatá z Design teamu vytvorili podľa najnovšieho zadania výtvory takto:

Od Kristínky

Kristinka Cepcekova June challenge 2015 www.scrapper.sk

*

Od Danielky

Danielka Dekanova, June challenge 2015 , scrapper.sk

*

Od Majky

majka

*

Od Evky

evka

*

Od Ivky

ivka

Tešíme sa na vaše najnovšie papierové projekty!

 podpis Ľubka a Andrejko

Comments
One Response to “June challenge 2015”
  1. zuzana píše:

    vyhrali moji favoriti :), gratulujem 🙂

Napíš nám komentár


× 4 = dvadsať štyri