Jarna pohladnica

Po kliknutí na podčiarknuté veci, vás nasmeruje do e-shopu materialpretvorilky.sk na konkrétnu vec s ktorou som tvorila. Nachystala som si základ na pohľadnicu, tmavší zelený papier, svetlejší zelený papier,ktorý som orezala okrajovou šablónou, pečiatky Docrafts Creativity essentials Kvetinové ikony, pečiatkovú podušku, zaobľovač rohov, washi pásku, akrylový blok.

1

Odmerala som si základ na pohľadnicu a z tmavšieho zeleného papiera som vyrezala štvorec o kúsok menší. Na horný a dolný okraj som nalepila washi pásku a orezala som rohy. Takto prichystaný „štvorec“ som prilepila na základ pohľadnice.

2

Svetlejší zelený papier som opečiatkovala kvietkom  a prilepila na pohľadnicu.

4

K motýľovej washi páske sa mi pýtala motýľová pečiatka Papermania urban stamps, tak som použila embosovací prášok papermania copper, podušku, teplovzdušnú pištoľ. Pozor, papier treba dobre zbaviť statickej elektriny a pečiatku treba poriadne namočiť v poduške s atramentom na embos.

5

Takto vyzerajú embosované motýle.

6

7

Ale biele sa mi zdali také trochu smutné, tak som ich ešte vyfarbila akvarelovými fixami docrafts artiste watercolour dual-tip pens.

8

9

Prilepila som ich len v strede, aby sa dali pekne ohnúť krídla do priestoru. Nakoniec som ich ešte pretrela perleťou, aby sa krídla pekne leskli.

10a

Pohľadnicu som dozdobila polperličkami.

11

13

Prajem príjemné tvorenie s práškovým embossingom.

podpis Jarka

Comments
3 komentáre to “Jarna pohladnica”
 1. Anonym píše:

  perfektná práca s nádherným výsledkom tie motýle to super doplnili
  Marcela

 2. Nada H píše:

  Tie motyle nemaju chybu, pacia sa mi aj zvolene farby 🙂

 3. Zuzana píše:

  juj tie motýle sú super, milujem motýle 🙂 Jarka, pohľadnica je moc pekná, pa Zuzana

Napíš nám komentár


šesť + 2 =