February challenge 2016

Pripravili sme pre Vás menšie prekvapenie v najnovšej challengi, napríklad, že víťazi budú až traja, ale o tom až neskôr 🙂 V decembri ste tvorili podľa Majkinho sketchu na scrapbooking layout.

Všetky výtvory, ktoré ste prihlásili do january challenge 2016 nájdete tu:

january challenge 2016 kopie

A na koho sa usmialo teraz šťastie?

Gratulujeme Soničke Drdlíkovej a jej tvorivému projektu.

08 Soňa Drdlíková

Výherkyňa získa svoju výhry od Ľubky a Andrejka z ich e-shopu MaterialPreTvorilky 

Gratulácia od všetkých členov zo scrapper Design Teamu.

A zadanie january challenge 2016 znie….

Dve pohľadnice, jedna séria, jeden štýl, no jedna pre dámu a druhá pre pána.

Podmienka pre February challenge 2016.

Vytvoriť 2 pohľadnice, z toho jednu vo verzií pre dámy a druhú vo verzií pre pána. Inak povedané jednu dámsku a druhu pánsku pohľadnicu. Pohľadnice musia byť v podobnom štýle.

Scrapper.sk má právo, pri nedodržaní niektorej z vyššie uvedených podmienok, odmietnuť prihlasovaný výtvor. Na každom Vašom výtvore, bude formou vodoznaku uverejnené Vaše meno preto pri prihlasovaní posielajte nielen meno, ale aj priezvisko. Na fotku výtvoru umiestnime aj názov challenge, v tomto prípade to bude February challenge 2016 www.scrapper.sk.

Fotku jedného výtvoru posielajte na e-mailovú adresu: info@scrapper.sk  do 18:00 dňa 28.februára 2016. Minimálny rozmer fotky musí byť na šírku 680 pix / fotky nižšej kvality nebudú akceptované.  Na fotke môže byť do peknej koláže vložených viacej detailov výtvoru, avšak musí to tvoriť jeden celok, čiže jednu fotografiu / jeden obrázok. Ak ich pošlete viac, nahodená bude len jedna fotka.

Ako sa bude odmeňovať výherca?

A teraz tie prekvapenia 🙂

1. prekvapenie. Výhercovia budú traja. Všetkých troch výhercov vyberieme my, členovia Design Teamu Scrappera, preto očakávame, že sa posnažíte.

2. prekvapenie. Vytvorili sme nový druh banneru pre každého výhercu z top trojky. Tento banner si môžete uverejniť na blog a prelinkovať ho s challengou kde budete uverejnený ako výherca.TOP projects

3. prekvapenie. Každý výherca bude mať možnosť v nadchádzajúcom mesiaci uverejniť článok, ktorý napíše pre scrapper.sk a tým spropagovať seba a svoju tvorbu. Tento článok môže byť fotonávod. Môžete taktiež nahrať tvorivé video na youtube a my vám ho na scrapper.sk spropagujeme. Môžete taktiež urobiť tvorivú reportáž. atď. Jednoducho sa to musí týkať scrapbookingového tvorivého sveta. V spodnej časti článku bude umiestnený malý banner, na ktorom bude umiestnená vaša fotka, spolu s vašim menom. V prípade, že nebudete chcieť uverejniť svoju fotku na bannery môže byť na ňom umiestnené, len vaše umelecké meno. Na bannery môže byť, ak si to budete želať umiestnený aj názov vášho blogu. Podmienka je, že blog nesmie slúžiť na predaj kreatívneho materiálu, či mať súvis s eshopom, ktorý predáva takýto materiál. Na blogu môžete mať uverejnenú svoju tvorbu a prezentovať tak svoje diela. Článok nám pred uverejnením pošlete na schválenie. Článok neuverejníme iba ak sa článok nebude týkať scrapbookingové sveta alebo by článok porušoval etické zásady. Samozrejme, že nemusíte vlastniť blog, článok Vám taktiež radi uverejníme, v tomto prípade, váš banner pod článkom nebude nikde prelinkovaný. V prípade nejasností nás kontaktujte na náš email  info@scrapper.sk.

*

Výtvory prihlásené do súťaže nájdete tu :

facebooková stránka 

a

february 2016 kopie

*

A takto si poradili so zadanou aktuálnou témou niektoré členky Design teamu scrapper.sk

od Evky Grešovej

Evka challenge www.scrapper.sk 02 Evka challenge www.scrapper.sk

*

od Ivky Pernišovej

Ivka challenge www.scrapper.sk

*

Od Majky Slavkovskej

Majka challenge www.scrapper.sk 02

Tešíme sa, čím nás znovu prekvapíte.

podpis Ľubka a Andrejko

Comments
One Response to “February challenge 2016”
  1. zuzana píše:

    vyhral krásny Layout, tiež mi padol do oka 🙂 gratulujem….

Napíš nám komentár


jeden × = 3