Co s razitkom a urobme si navzajom radost

Dnešný článok pripravila Ľubka a Andrejko jej asistoval. Článok je rozdelený na dve časti. S obidvoma časťami môžete pomôcť vy, čitatelia Scrappera.

*

Časť prvá :

Rozhodnite, ako bude pokračovať fotonávod! Pôvodne to malo byť článok o využití razitkovacích potlačí. Zobrala som si razítko, ktoré som si do nášho tvorivého ateliéru zadovážila na túto príležitosť / napísanie nového článku. To je ono, krásne, čo poviete?

01

Ešte keď som mala v pláne dokončiť článok vznikla z toho táto nádherná razítková potlač. Následne mi môj Drahý obrezal túto potlač presne po okrajoch. Mohla som túto potlač narazítkovať priamo na nejaký tvorivý projekt, ale veľmi rada používam vystrihnuté razítkové potlače. Ľahšie sa mi dotvárajú a ak by sa náhodou potlač nepodarila, ľahko tento nepodarok môžem vyhodiť. Takýto výrez je možné aj navrstviť.

02

Všimnite si tu detailnú potlač. Keď som ju uvidela, tak som nevedela čo s tým, lebo sa mi tak veľmi zapáčila, až mi bolo ľúto túto potlač použiť len tak na niečo obyčajné. Aby to bolo o niečo zaujímavejšie, teraz ste na rade vy čitatelia Scrappera. Poraďte, čo s ňou. Aký návod by ste uvítali z tejto začiatočnej fáze. Ale nech je to niečo naozaj zaujímavé, možno aj netradičné. Čím uletenejšie, tým lepšie, nech je to pre mňa výzva 🙂 Môžete sa vyjadriť pod článok do komentára, alebo na našej Facebook stránke, pod fotku z aktuálneho článku: https://www.facebook.com/scrapper.sk . Pokračovanie bude uverejnené budúci týždeň, preto vaše zaujímavé nápady píšte do konca tohoto týždňa.

Časť druhá:

Pracovný názov je „Urobme si navzájom radosť“. Čo sa za tým skrýva? Darčeky! 

Ja osobne rada rozdávam ručne robené darčeky. Ten pocit, je na nezaplatenie, keď vidíte, ako sa ľudia tešia s albumu, ktorý ste pre nich tvorili 2 týždne. Alebo ste potajomky zisťovali, čo by si obdarovaný želal a našiel to zabalené pod stromčekom. Čo tak, urobiť radosť niekomu, koho nepoznáte? A zas naopak, vám urobí radosť niekto úplne cudzí. Zapojte sa spolu s nami do akcie, ktorú organizuje náš Scrapper.

 

03

Ako postupovať, ak sa chcete zapojiť a šíriť radosť?

Najprv sa prihlásite na našej e-mailovej adrese : info@scrapper.sk . Do e-mailu pošlete svoju adresu. Čas na prihlásenie máte do 28.11. 2014.  My vám potom zas pošleme adresu, kam váš výtvor pošlete. Čiže jeden darček pošlete a druhý dostanete. Darček, ktorý vytvoríte pred odoslaním zabaľte prosím do pekného baliaceho papiera, či zaujímavého balenia. Prečo? Dočítate sa neskôr. K darčeku priložte aj kartičku, od koho je darček a môžete pripísať aj niečo iné, ak chcete. Darček musíte odoslať adresátovi najneskôr 15.12. ako doporučenú zásielku 1. triedou / aby ste mali doklad o odoslaní. Potom nás prosím informujte opäť na e-mail, že ste darček odoslali, aby sme si vedeli odkontrolovať, že každý svoj darček dostane.

Čo by to malo byť?

Samozrejme niečo papierové, keďže náš Scrapperovský svet sa točí okolo papiera. Nesmie to byť pohľadnica, ale niečo praktické, ako napríklad rámik, mini album, zápisník, diár atď.  Jednoducho čokoľvek čo je praktické a čo človek môže použiť pre svoju potrebu. Chceme predsa, aby darček od nás robil radosť a bol používaný. Buďme praktický 🙂

Keď darček dostanem?

Veľmi dôležitá podmienka. Teraz sa dočítate prečo musí byť darček aj pekne zabalený. Darček v žiadnom prípade neotvárať, skôr ako na štedrý deň. Darček, keď k vám pricestuje pekne odložíte a opäť ho vyberiete, až keď ho budete ukladať pod vianočný stromček. Takto si radosť z darčeka užijete o to viac, lebo budete nedočkavé. Áno viem, to napätie bude neúnosné, ale predstavte si tu radosť, že na štedrý deň budete mať o radosť viacej, teda o jeden darček navyše. A ešte k tomu od úplne neznámeho človeka, ktorý chce urobiť radosť len tak a najdôležitejšie, venoval tomu svoj čas. Potom darček odfoťte, nemusí to byť hneď, stačí darček odfotiť do 6. januára 2015. Fotku nám prosím pošlite a my fotky všetkých výtvorov uverejníme v jednom článku.

Tak čo poviete, chcete šíriť radosť spolu s nami?

S pozdravom za scrapper Ľubka a Andrejko

Prajeme pekný deň

Napíš nám komentár


× 3 = osemnásť