ATC výmena s témou *Všetky cesty vedú do Ríma* je ukončená… ďakujem za prihlásené krásne diela a teraz je na vás, ste nám pomohli zahlasovať .

Pomôžte nám prosím vybrať naj ATC kartičky na túto tému. Vyberte svojich 2 favoritov, zahlasovať do dnešnej polnoci. Váš komentár nebude ihneď viditeľný, musíme ho najprv schváliť/potvrdiť. Nemusíte preto posielať viac krát komentár. Dodatočne dá každá členka Desing teamu scrapper.sk 3 hlasy, tie budú tajne prirátané. Celkový počet víťazov bude 4.

VAŠE PRIHLÁSENÉ ATC KARTIČKY.

Dodatok k článku 12.7.2018.

Naj ATC kartičky z prava do ľava: Katarína T. Ondeková‎‎‎, Anita Sorosova, Vierka Gáborová, a TOP ATC kartička je od Jana Školaudyová‎. Gratulujem dievčatá 🙂

ATC výmena s témou *Tanec v daždi* je ukončená… ďakujem za prihlásené krásne diela a teraz je na vás, ste nám pomohli zahlasovať .

Pomôžte nám prosím vybrať naj ATC kartičky na túto tému. Vyberte svojich 2 favoritov, zahlasovať do dnešnej polnoci. Váš komentár nebude ihneď viditeľný, musíme ho najprv schváliť/potvrdiť. Nemusíte preto posielať viac krát komentár. Dodatočne dá každá členka Desing teamu scrapper.sk 3 hlasy, tie budú tajne prirátané. Celkový počet víťazov bude 4. Kartička s najvyšším počtom hlasov dostane menšiu drobnosť k svojej objednávke podľa vlastného výberu na našom e-shope www.materialpretvorilky.sk

VAŠE PRIHLÁSENÉ ATC KARTIČKY.

Dodatok k článku 9.6.2018.

Naj ATC kartičky z prava do ľava: Markéta Svobodová‎‎, Vierka Gáborová, Ivana Žofková‎, a TOP ATC kartička je od Katarína T. Ondeková‎. Gratulujem dievčatá 🙂

 

Určite každý rád cestuje, spoznáva krásy prírody alebo kultúry. Ja osobne milujem Taliansko. Hlavne Toskánsko…Florencia, Siena, San Gimignano, Pisa…., ale nepohrdnem ani Rímom, San Marínom … proste kde ma vyložíte tam budem 🙂

Pekný článok o tom ako vzniklo spojenie „Všetky cesty vedú do Ríma“ nájdete TU.

Témou júnovej ATC výmeny je: Všetky cesty vedú do Ríma (All Roads Lead To Rome).

Náš mood-board a ukážky DT Vám budú nápomocné pri zostavení vlastnej interpretácie.

Ukážky vytvorených projektov od členiek Design Teamu scrapper.sk:

Zuzka Cedulová, teda odo mňa

Som veľmi potešená, že hosťovanie tentokrát na našom blogu prijala Taru. Taru je z Fínska a tvorí krásne scrapbookové projekty od pohľadníc, art joural, mixed media a samozrejme ATC kartičky.

Taru môžete nájsť na:

Blog
Instagram
Pinterest
Youtube
Facebook

Taru nám o sebe napísala:

Hi! My name is Taru Jehkonen aka Jehkotar. I´m a Finnish mixed media artist and trainer. I love to made cards, ATC´s, scrapbooking, art journal pages and mixedmedia projects. I love using strong colors and layers. My touch is at the same time a clear, simple as well as messy.

A pozrite sa na jej fantastické kartičky:

 

 Ak ste sa teda rozhodli, že sa do tejto výmeny zapojíte, napíšte prosím komentár k tomuto článku. Je nutné uviesť aj počet výmien (1x, 2x, 3x) – to záleží od Vášho záujmu a od toho, koľko kartičiek v tejto sérii zhotovíte. Nepíšte do celkového počtu aj kartičku, ktorú si chcete nechať pre seba. Čiže ak chcete vytvoriť 2 kartičky a z toho počtu si jednu chcete ponechať, tak napíšte prosím ”mením 1x”. Na základe Vašich komentárov budú vytvorené výmenné páry. Tie sa navzájom oslovia e-mailom, príp. cez FB konto a vymenia si adresy kvôli následnému zaslaniu ATC. ATC výmena je dobrovoľná záležitosť, no ak ste sa rozhodli zúčastniť, vzájomne sa prosím rešpektujte, informujte sa o zaslaní a pristupujte k výmene seriózne. Mailovú adresu napíšte priamo do komentára. Do výmeny sa prihlasujte teda komentárom do 15.06.2018. Fotografie Vašich ATC zasielajte na e-mailovú adresu info@scrapper.sk najneskôr do 30.06.2018, k samostatnému článku budú Vaše práce vkladané priebežne spolu s výmennými pármi. Hlasovaním budú zvolení  výhercovia tejto témy. Ak nepošlete fotku včas, nebudete zaradený do hlasovania o top ATC.

Vo výmene uvítame všetkých nadšencov ATC, z každého kúta sveta. V prípade akýchkoľvek otázok a taktiež prípadných nezrovnalostiach pri samotnej výmene nás neváhajte kontaktovať.

DODATOK K ČLÁNKU – VÝMENNÉ PÁRY

Anita – Viera Gáborová
Deniska Balážová – Viera Gáborová
Ivuš – Viera Gáborová
Deniska Balážová – Anita
Kaťa – Ivuš
Ľubica Michalikova – Kaťa
Vladimira Schwarzova – Ľubica Michalikova
Jana Školaudyová – Vladimira Schwarzova
Zuzana C  – Jana Školaudyová

Ahojte.

Som milovníčkou ľudových vecí  a svoju tvorbu rada pretváram do tohto štýlu, či už do krojov,  ktoré vytváram alebo do ostatných drobností.  Dnes som si pre Vás pripravila inšpiráciu na letný veniec v ľudovom štýle.

Použitý materiál:

OZDOBNÉ KARTIČKY OWL FOLK

BAKERS TWINE DVOJFAREBNÝ MOTÚZIK

STUHY

Prajem vám krásne tvorivé dni

Evka

 

Pri májovej výzve bude kvitnúť nielen v záhradách a na lúkách, ale aj na Vašich pracovných stoloch.

ZADANIE MÁJOVEJ CHALLENGE 2018 ZNIE:

Vytvorte akýkoľvek výtvor, kde použijete kvety. Náš moodboard vám môže napomôcť pri naladení sa na tú správnu kvetinovú vlnu 🙂

Do challenge sa môžete zapojiť nielen zo Slovenska, ale z celej Európy.

Fotku jedného výtvoru posielajte na e-mailovú adresu: info@scrapper.sk  do 21:00 dňa 28. mája 2018. Minimálny rozmer fotky musí byť na šírku 650 pixelov / fotky nižšej kvality nebudú akceptované.  Na fotke môže byť do peknej koláže vložených viacej detailov výtvoru, avšak musí to tvoriť jeden celok, čiže jednu fotografiu / jeden obrázok. Ak ich pošlete viac, nahodená bude len jedna fotka. Na fotku nevkladajte vodoznaky na svoje stránky, takéto fotky budú odmietnuté. Môžete vložiť vodoznak s vašim logom, neodkazujúci na stránky. Poprosím nechať miesto na názov challenge v ľavom a v pravom spodnom rohu.

Scrapper.sk má právo, pri nedodržaní niektorej z vyššie uvedených podmienok, odmietnuť prihlasovaný výtvor. Na každom Vašom výtvore, bude formou vodoznaku uverejnené Vaše meno, preto pri prihlasovaní posielajte nielen meno, ale aj priezvisko.  Na fotku výtvoru umiestnime aj názov challenge, v tomto prípade to bude May challenge 2018, www.scrapper.sk.

Fotky prihlásených výtvorov nájdete tu:

AKO SA BUDE VYBERAŤ A ODMEŇOVAŤ VÝHERCA?

Odmenený bude jeden výherca, ktorého vyberú ľudia na našej fcb stránke. Vyhrá výtvor z najvyšším počtom lajkov. V prípade remízy, výhercu vyberie design team scrappera.

AKÁ BUDE ODMENA?:

NA NÁVŠTEVE V LESE – HRUBÉ DOSKOVÉ DREVENÉ LISTY 16X16CM, 2KS – sada obsahuje 2 drevené dosky. Vrchná doska má vypaľovaný vzor a vyrezaný text ALBUM. Druhá doska je bez vzoru.  Viac o výhre nájde TU.Výhra samozrejme pochádza z MaterialPreTvorilky.sk.

Inšpirujte sa výtvormi od členiek scrapper Dizajn tímu.

Tešíme sa na krásnu kvetinovú tvorbu 🙂

Výhercami minulomesačnej challenge sú Deniska Balážová a Erika Bančanská, gratulujeme 🙂