Aprilova challenge 2018

ZADANIE APRÍLOVEJ CHALLENGE 2018  ZNIE:

Použiť minimálne 3 produkty z tohoto kreatívneho Kitu.


PODMIENKY:

Kit si kúpite v našom e-shope www.materialpretvorilky.sk. Nájdeš ho TU klikni. Je potrebné, aby ste vytvorili papierový výtvor, s použitím minimálne 3 vecí zo súťažného Kitu.

Do challenge sa môžete zapojiť nielen zo Slovenska, ale z celej Európy.

Fotku jedného výtvoru posielajte na e-mailovú adresu: info@scrapper.sk  do 21:00 dňa 28. apríla 2018. Minimálny rozmer fotky musí byť na šírku 650 pixelov / fotky nižšej kvality nebudú akceptované.  Na fotke môže byť do peknej koláže vložených viacej detailov výtvoru, avšak musí to tvoriť jeden celok, čiže jednu fotografiu / jeden obrázok. Ak ich pošlete viac, nahodená bude len jedna fotka. Na fotku nevkladajte vodoznaky na svoje stránky, takéto fotky budú odmietnuté. Môžete vložiť vodoznak s vašim logom, neodkazujúci na stránky. Poprosím nechať miesto na názov challenge v ľavom a v pravom spodnom rohu.

Scrapper.sk má právo, pri nedodržaní niektorej z vyššie uvedených podmienok, odmietnuť prihlasovaný výtvor. Na každom Vašom výtvore, bude formou vodoznaku uverejnené Vaše meno, preto pri prihlasovaní posielajte nielen meno, ale aj priezvisko.  Na fotku výtvoru umiestnime aj názov challenge, v tomto prípade to bude April challenge 2018, www.scrapper.sk.

Fotky prihlásených výtvorov nájdete tu:

AKO SA BUDE VYBERAŤ A ODMEŇOVAŤ VÝHERCA?

Výhercu vyberie opäť náš Design Team scrapper.sk.

Výhru si vyberiete vy! Dostanete od nás Darčekovú poukážku v hodnote 8€

Výhra samozrejme pochádza z MaterialPreTvorilky.sk

**

Inšpirujte sa výtvormi od členiek scrapper Dizajn tímu.

Zuzana Cedulová

**

Katarínka Jasenovcová

*** *** ***

Gratulujeme výhercovi marcovej challenge, ktorého ste si vybrali vy.

Tešíme sa na vaše výtvory 🙂

Napíš nám komentár


štyri − = 3