3 svadobne pohladnice

Svadobná sezóna je v plnom prúde a ja Vám prinášam návod ako obmeniť zopár základných prvkov, čím môžete vytvoriť i viac ako 3 pohľadnice. Ja som ich vytvorila na krémovom štvorcovom základe a obsahujú embos – suchý i horúci, perličky a tiež drevené komponenty.

Prednú stranu pohľadnice som vložila do embos kapsičky a prehnala Xpress strojom. Vypuklý vzor okamžite pridal na elegancii. Mierne som ho schovala pod štvorec jemne ružovej farby s nápisom „Kde je láska, tam je život“, podložený ornamentovým kruhom a visačkou. Visačku som ozdobila horúcim embosom a perličkou. Výrazným prvkom je tiež drevený výrez tancujúcej dvojice, kde som použila perličky ako obrubu šiat.

Druhá pohľadnica má tiež embosovaný základ a rovnako obsahuje embosovanú visačku.

Je to iný embos, vzniká za horúca. Zvolenú pečiatku navlhčíme embossingovým médiom, otlačíme na visačku, posypeme embossingovým práškom a zapečieme teplovzdušnou pištoľou. Otlačený vzor je jemne vypuklý a krásne lesklý.

Nápis ako na prvej pohľadnici je opäť centrálnym motívom, no na trocha odlišnom formáte. Je dozdobený zviazanými pierkami. Ešte zopár perličiek a drevený výrez šťastného páru na visačku.

Tretia pohľadnica je opäť embosovaná a aby vzor vynikol, použila som len tri malé štvorčeky, ktoré som ozdobila horúcim embossom a drevenými výrezmi. Celej pohľadnici dodali šmrnc perličky. Jednoduché, elegantné 🙂

Pochváľte sa svojimi výtvormi aj Vy, v Scrapper skupine na Facebooku 🙂 Nájdete ju TU klikni.

****

Použitý materiál / klikni na text a presmeruje ťa na danú vec ak je skladom

pohľadnice s obálkami

embos kapsy do Xpressu

embossovacia pištoľ

embossovacie prášky

embossovacie médium

lepenkové výrezy

perličky, kamienky

****

Prajem pekný tvorivý deň.

Comments
One Response to “3 svadobne pohladnice”
  1. Jarka Ef píše:

    nádherné pohľadnice, naozaj elegantné 🙂

Napíš nám komentár


deväť − 8 =